امتیاز {{starRate.StarValue}} از 5 از بین {{starRate.TotalVotes}} امتیازدهنده به تور داخلی | امید پرواز
تور داخلی | امید پرواز

| تورهای داخلی

برای اطلاع از جزئیات تورها با کارشناسان ما در بخش تور داخلی 0613165 (داخلی3) تماس حاصل فرمایید

 

تور کیش از اهواز

 تور کیش از اهواز

 4 روزه | 6 به 9 بهمن

 شروع قیمت از: 1,050,000 تومان

تور شیراز از اهواز

 تور شیراز از اهواز

 4 روزه | 5 به 8 بهمن

 شروع قیمت از: 940,000 تومان

تور اصفهان از اهواز

 تور اصفهان از اهواز

 4 روزه | 29 دی به 2 بهمن

 شروع قیمت از: 940,000 تومان

 

تورهای اقساط - وام سفر

 

تور مسافرتی داخلی

تورهای مسافرتی داخلی امید پرواز در تلاش‌اند تا شما را با چهارگوشه‌ی این دیار کهن آشنا کنند. به هر سمت که رو کنید شهرهایی هست که پر از شگفتی‌های معماری، زیبایی‌های طبیعی و آداب‌ورسوم کهن شما را به‌سوی خود فرابخوانند. کشور ما به میهمان‌نوازی، تمدن‌های کهن، آب‌وهوای چهارفصل و فرهنگ غنی شهره است. به‌عنوان یک ایرانی بر ماست که بااین‌همه آشنا شویم و فرزندانمان را با آن‌ها آشنا کنیم تا هر یک از ما سفیری شویم که از ایران سخن می‌گوید.

اگر می‌خواهید به زیارت بروید، اگر می‌خواهید طبیعت را لمس کنید، هوای جنگل را با نفس‌هایتان به ریه فروبرید، استواری کوه‌ها را دریابید و زیبایی دریا را به چشم ببینید، اگر می‌خواهید بناهایی که روزگاری آباد بودند را از نظر بگذرانید، همچون تخت جمشید، پاسارگاد، هگمتانه، ارگ بم، زیگورات چغازنبیل و ... یا بناهایی که همچنان پس از سده‌ها آب و رنگی دارند ماند کاخ چهل‌ستون، عالی‌قاپو، ارگ کریم‌خان، نارنجستان قوام، آتشکده‌ی یزد، بقعه‌ی شیخ صفی‌الدین و ... یا در آرامگاه بزرگان و شاهانی مانند حکیم فردوسی، نادرشاه، دانیال نبی، حضرت سعدی، لسان‌الغیب حافظ فاتحه‌ای بخوانید، تورهای ایران‌گردی بهترین انتخاب‌اند. با تور لیدرهای مجرب و کارآزموده‌ی ما نکته‌ای از دانستنی‌های این دیار کهن فرو نخواهد ماند.

شرایط هرکدام از تورهای مسافرتی داخلی و تورهای گردشگری داخلی به‌تفصیل در بخش مربوطه در سایت آمده است و باز هم اگر سؤالی ذهنتان را درگیر کرد کافیست که با مشاوران تورهای داخلی ایران امید پرواز تماس بگیرید تا به‌طور کامل زیروبم کار را با شما در میان بگذارند. فرصت را از دست ندهید، همین‌الان، حتی برای تعطیلات آخر هفته، تور گردشگری داخلی رزرو کنید.


:: تور بندرعباس از اهواز

:: تور شیراز از اهواز

:: تور تبریز از اهواز

:: تور قشم از اهواز

:: تور کیش از اهواز

:: تور یزد از اهواز

:: تور مشهد از اهواز

:: تور اصفهان از اهواز

 

 

برچسب ها {{item.name}}