امتیاز {{starRate.StarValue}} از 5 از بین {{starRate.TotalVotes}} امتیازدهنده به قیمت تور آنتالیا از تهران
قیمت تور آنتالیا از تهران

قیمت تور آنتالیا از تهران

 

 

 

برای اطلاع از جزئیات تورهای کشور ترکیه لطفا با کارشناسان ما در بخش تور خارجی به شماره 0613165 (داخلی 3) تماس حاصل فرمایید.

 

قیمت تور آنتالیا

آنتالیا شهری در جنوب ترکیه است که توسط رشته‌کوه‌های توروس و دریای مدیترانه احاطه شده است. آفتاب دل‌انگیز، دریای نیلگون، کوه‌های زیبا، جنگل‌های سرسبز از ویژگی‌های آنتالیا هستند. این شهر به دلیل قرار گرفتن در حاشیه‌ی دریای مدیترانه، آب‌وهوای معتدلی دارد. سواحل آنتالیا از محبوب‌ترین سواحل گردشگری است که هرساله مسافران و گردشگران زیادی را برای سفر به این شهر ترغیب می‌کند.

قیمت تور آنتالیا درواقع قیمت پکیج تور آنتالیا است که شامل رزرو هتل و رزرو بلیط می‌شود؛ بنابراین عواملی همچون نوع هتل، نوع بلیط، خدمات تور و ... بر روی قیمت تورهای گردشگری آنتالیا تأثیر می‌گذارند. ما در اینجا به تعدادی از عوامل مؤثر بر روی نرخ تور آنتالیا می‌پردازیم.

1. هرساله گردشگران زیادی از کشورهای مختلف به‌خصوص ایران به آنتالیا سفر می‌کنند. بر همین اساس تعداد هتل‌های این شهر زیاد است. تنوع هتل‌ها در آنتالیا بالا است و رزرو هتل در این شهر به سلیقه و نیاز مسافر بستگی دارد. عواملی همچون امکانات هتل، خدمات هتل، منطقه و موقعیتی که هتل در آن قرار دارد، بر روی قیمت هتل تأثیر می‌گذارد.

آنتالیا دارای چهار منطقه‌ی بزرگ و مهم است و اکثر هتل‌های آنتالیا در این مناطق قرار دارند. مناطق لارا (Lara)، بلک (Blek)، کمر (Kemer) و سیده (Side) از معروف‌ترین مناطق آنتالیا هستند. قیمت هتل در این مناطق با هم متفاوت است.

منطقه‌ی لارا به مرکز شهر، مراکز خرید و فرودگاه نزدیک است. اغلب هتل‌های جدید در این منطقه قرار دارند و در دسته‌ی هتل‌های لوکس قرار می‌گیرند. حدود نود درصد هتل‌های این منطقه، پنج ستاره هستند. هتل‌های منطقه‌ی لارا از گران‌ترین هتل‌های آنتالیا محسوب می‌شوند.

منطقه‌ی بلک آنتالیا دارای بهترین هتل‌های آنتالیا است. اکثر هتل‌های این منطقه چهار و پنج ستاره هستند و بهترین امکانات را در اختیار مسافران قرار می‌دهند. هتل‌های این منطقه نیز قیمت بالایی دارند.

منطقه‌ی کمر سرسبزترین منطقه‌ی آنتالیا است. در ای منطقه هتل‌های دو تا پنج ستاره وجود دارند. در این منطقه می‌توان هتل با قیمت‌های مختلف پیدا کرد.

منطقه‌ی سیده، منطقه‌ای بندری و باستانی است. این منطقه دارای یکی از بهترین ساحل‌های آنتالیا است. به همین دلیل هتل‌های بسیاری در این منطقه قرار دارند. هتل‌های این منطقه نرخ و قیمت مناسبی دارند.

بنابراین اغلب تورهایی که با هتل‌های منطقه‌ی لارا و بلک قرارداد دارند، قیمت بالایی دارند. تورهایی که هتل‌هایشان در مناطق سیده و کمر قرار دارد، می‌توانند با رزرو هتل‌های ارزان‌تر، قیمت مناسب‌تری داشته باشند.

علاوه بر منطقه و موقعیت هتل، امکانات و تعداد ستاره‌های هتل نیز تأثیر زیادی بر روی قیمت هتل دارد. هرقدر تعداد ستاره‌های هتل بیشتر باشد، قیمت هتل بیشتر است. هرقدر هم که قیمت هتل بیشتر باشد، قیمت تور مسافرتی آنتالیا بالاتر خواهد رفت.

 

 

 اصولاً هتل‌های چهار و پنج ستاره بهترین خدمات و امکانات را در اختیار مسافران قرار می‌دهند. این هتل‌ها اگرچه قیمت بالایی دارند اما سفری به‌یادماندنی برای مسافران خلق می‌کنند. هتل‌های پنج ستاره و چهار ستاره‌ی معروف در آنتالیا عبارت‌اند از: هتل تایتانیک بیچ، هتل مکس رویال، هتل کالیستا، هتل آدونیس، هتل آدم و حوا، هتل پلازا، هتل بایا لارا و هتل ریکسوس پریمیوم، هتل گریدا سیتی، هتل کیو اسپا، هتل یالیهان، هتل میراکل و هتل گرند.

هتل‌های دو و سه ستاره خدمات و امکانات استاندارد را با قیمت مناسب‌تری به مسافران ارائه می‌دهند. رزرو این هتل‌ها، قیمت تور مسافرتی آنتالیا تا حد امکان پایین می‌آورد. از هتل‌های دو و سه ستاره‌ی آنتالیا می‌توان به هتل رویال هیل، هتل گورتاس، هتل آنتالیا پالاس، هتل لارا اتالا، هتل کیوراک و هتل سانتا مارینا اشاره کرد.

2. پس از هتل باید به مسیر و راه‌های سفر به آنتالیا بپردازیم. آنتالیا مقصدی است که از دو روش هوایی و زمینی می‌توان به آن رسید. قیمت تور آنتالیا هوایی با قیمت تور آنتالیا زمینی، تفاوت زیادی دارد.

پروازهایی که به مقصد آنتالیا صورت می‌گیرند، دو حالت دارند: پروازها ترک و پروازهای ایرانی. پروازهای ترک به‌طور مستقیم از شهر مبدأ تا فرودگاه بین‌المللی آنتالیا پرواز می‌کند. پروازهای اطلس گلوبال، اطلس جت و ... از این دسته پروازها هستند. پروازهای ترک، گران‌قیمت هستند و تورهایی که از این پروازها استفاده می‌کنند، قیمت بالایی دارند.

پروازهای ایرانی در فرودگاه آنتالیا فرود نمی‌آیند. این پروازها در فرودگاه اسپارتا به زمین می‌نشینند. فاصله‌ی اسپارتا تا آنتالیا حدوداً صد و هشتاد کیلومتر است که باید به‌صورت زمینی طی شود. این دسته از پروازها قیمت کمتری نسبت به پروازهای ترک دارند؛ بنابراین تورهایی که از پروازهای ایرانی برای سفر به آنتالیا استفاده می‌کنند، ارزان‌تر هستند.

عده‌ای نیز برای سفر به آنتالیا، مسیر زمینی را انتخاب می‌کنند. با توجه به اینکه کشور ایران به ترکیه نزدیک است؛ سفر زمینی نیز می‌تواند یکی از راه‌های سفر به آنتالیا باشد. قیمت بلیط برای سفر زمینی بسیار ارزان‌تر از قیمت بلیط هوایی است. تورهایی که به‌صورت زمینی مسافران را به آنتالیا می‌برند، ارزان‌تر از قیمت تور آنتالیا هوایی هستند.

3. عامل دیگری که بر روی قیمت تورهای آنتالیا تأثیر می‌گذارد، شهر مبدأ است. هزینه‌ی سفر به آنتالیا با توجه به شهری که می‌خواهید از آن سفر کنید، متفاوت است. برای مثال قیمت تور آنتالیا از تهران به آنتالیا با قیمت تور شیراز به آنتالیا، متفاوت است.

4. زمان سفر به آنتالیا عامل مهمی در قیمت تور آنتالیا است. با توجه به اینکه آنتالیا در حاشیه‌ی دریای مدیترانه قرار دارد؛ فصل‌های بهار و تابستان بهترین زمان برای لذت بردن از شنا و تفریحات آبی است. به همین دلیل افراد بیشتری در این فصل‌ها به آنتالیا سفر می‌کنند و قیمت تور آنتالیا از اردیبهشت تا شهریور، گران‌تر است. در فصل‌های پاییز و زمستان هوا معتدل و بارانی است. افراد کمتری به آنتالیا سفر می‌کنند و قیمت تورهای آنتالیا ارزان‌تر است.

5. مدت‌زمان اقامت شما در آنتالیا نیز بر روی قیمت تور تأثیر می‌گذارد. هرقدر تعداد شب‌های اقامت شما بیشتر باشد، قیمت تورتان هم بالاتر خواهد رفت. پس در انتخاب طول دوره‌ی مسافرتتان دقت کنید.

 

رزرو سایر تورهای خارجی      
       
تور آنتالیا از تهران تور ترکیه از تهران تور باتومی از تهران تور باکو ارزان از تهران
تور ارزان آنتالیا از تهران تور ارزان ترکیه از تهران تور گرجستان از تهران تور باکو قیمت از تهران
قیمت تور آنتالیا از تهران قیمت تور ترکیه از تهران تور ارزان گرجستان از تهران تور باکو لحظه آخری از تهران
تور آنتالیا لحظه آخری تور ترکیه لحظه آخری از تهران قیمت تور گرجستان از تهران تور ارمنستان از تهران
تور اندونزی از تهران  تور چین از تهران تور گرجستان لحظه آخری از تهران تور ارمنستان قیمت از تهران
تور بلغارستان از تهران تور روسیه از تهران تور مارماریس از تهران تور استانبول از تهران
تور بالی از تهران تور سنگاپور از تهران تور مالزی از تهران  تور استانبول ارزان از تهران
تور تایلند از تهران تور مسکو از تهران تور هند از تهران تور استانبول قیمت از تهران
تور پاتایا از تهران تور کوش آداسی از تهران تور قبرس شمالی از تهران تور استانبول لحظه آخری از تهران
تور پوکت از تهران تور تفلیس از تهران   تور باکو از تهران تور دبی از اهواز
تور بانکوک از تهران      

 

برچسب ها {{item.name}}