امتیاز {{starRate.StarValue}} از 5 از بین {{starRate.TotalVotes}} امتیازدهنده به قیمت تور باکو از تهران
قیمت تور باکو از تهران

قیمت تور باکو از تهران

 

 

قیمت تور باکو

هزینه‌های سفر یکی از دغدغه‌های مسافران مخصوصاً در سفرهای خارجی است. گردشگران زیادی سالانه به باکو سفر می‌کنند و در بین آن‌ها کسانی که برای دومین بار به این شهر سفر می‌کنند بهتر می‌توانند برای به‌صرفه‌تر و ارزان‌تر شدن هزینه‌های سفر خود برنامه‌ریزی کنند؛ اما ما به شما کمک می‌کنیم تا حتی در اولین سفر بر اساس بودجه‌ی خود برنامه‌ریزی کنید و سفری بی‌دغدغه و کم‌هزینه داشته باشید.

سفر به باکو برای گردشگران ایرانی ارزان است، مهم‌ترین دلیل آن همسایگی آذربایجان با ایران است که سبب شده قیمت تورهای آذربایجان بسیار مناسب باشد. اگر به سایر کشور‌های گردشگر پذیر اطراف سفر کنید خواهید فهمید هزینه‌ی سفر به باکو نسبت به آن کشورها کمتر است. باکو شهری است با دیدنی‌های فراوان و فرهنگ بسیار غنی که به دلیل اشتراکات فرهنگی برای ما ایرانی‌ها همواره جذاب بوده و هرساله پذیرای تعداد زیادی از گردشگران ایرانی است. باکو جزو محدود شهرهایی است که خود را به زیبایی و امکانات شهرهای اروپایی نزدیک کرده است و همچنان در حال پیشرفت است و یکی از اصلی‌ترین منابع اقتصادی آن صنعت توریسم است، به همین دلیل سعی بر آن دارد تا برای جذب گردشگران به این شهر امکانات مناسبی را فراهم کند. قیمت تورهای باکو بستگی به عواملی که شما انتخاب خواهید کرد متغیر است. قیمت تور باکو زمینی نسبت به قیمت تور باکو هوایی ارزان‌تر خواهد بود اما با کنار هم گذاشتن زمانی که در تورهای زمینی صرف می‌شود می‌توان نتیجه گرفت بهترین راه برای صرفه‌جویی در زمان انتخاب تور هوایی باکو است.

بلیط هواپیما تهران به باکو قیمت‌های متفاوتی دارد، قیمت بلیط هواپیما تهران به باکو به مستقیم یا غیرمستقیم بودن پرواز بستگی دارد، پروازهای غیرمستقیم در طی مسیر در چند شهر بسته به نوع بلیط توقف خواهند داشت. پروازهای غیرمستقیم معمولاً در مواقع عجله و برای کارهای برنامه‌ریزی نشده و جلسات فوری بیزینسی رزرو می‌شود. پرواز تهران باکو حدود یک ساعت طول خواهد کشید که با مدت زمان بسیاری از پروازهای داخلی برابری می‌کند. قیمت پروازهای مستقیم با توجه به شرکت هواپیمایی، زمان برگزاری پرواز، کلاس و نوع پرواز متغیر است. معمولاً پروازها سه کلاس فرست کلاس، کلاس بیزینسی و کلاس اکونومی یا اقتصادی دارند. پروازهای فرست کلاس به خاطر امکانات اختصاصی و لوکس معمولاً گران‌‌ترین نوع پرواز هستند؛ که بیشتر در مسیرهای بین‌المللی و یا مسیرهای بین‌قاره‌ای وجود دارند. کلاس بیزینسی امکانات معمولی‌تری نسبت به فرست کلاس دارد. پرواز بیزینسی در چارت پروازی داخلی وجود دارد و جزو پروازهای خوب به شمار می‌رود. پرواز اکونومی یا اقتصادی به‌صرفه‌ترین نوع است که در مسیرهای داخلی پرواز می‌کند و نسبت به سایر انواع پروازها قیمت کمتری دارد. پرواز تهران باکو در دو نوع بیزینسی و اقتصادی ارائه می‌شود. ایرلاین‌های ارائه‌دهنده‌ی پرواز‌های تهران به باکو نیز شامل ایران ایر، آذربایجان ایرلاینز، قطر ایرویز، ترکیش ایرلاین، هواپیمایی بین‌المللی اوکراین، آئروفلوت و امارات می‌شوند. انتخاب نوع کلاس پروازی در هزینه‌های کلی سفر بسیار تأثیرگذار است؛ اما دیگر لازم نیست نگران هزینه‌های سفرتان باشید! قیمت تور مسافرتی آذربایجان با تورهای لحظه آخری امید پرواز برای شما بسیار به ارزان تمام می‌شود.

 

قیمت تور آذربایجان

جالب است بدانید اکثر مردم باکو به خاطر تأثیراتی که از همسایه‌های خود در طول تاریخ گرفته‌اند به زبان فارسی و روسی نیز مسلط هستند و این مشکل زبان در سفر را برای شما بسیار راحت‌تر خواهد کرد. برای سفر به آذربایجان باید بدانیم که واحد پول رایج آذربایجان منات است، هر منات برابر است با 0.59 دلار است. با توجه به تغییرات ارزی ریال بهتر است اول پول خود را به دلار تبدیل کرده و بعد آن را در باکو به منات تبدیل کنید. همچنین باکو از لحاظ زمانی نیم ساعت از تهران جلوتر است. پس اگر می‌خواهید ساعت خاصی در جایی باشید حواستان به ساعت باشد!

هزینه‌ی بعدی که بعد از پرواز خواهید داشت هزینه‌ی مکانی برای استراحت است، یکی از امکانات فوق‌العاده تور باکو قیمت متنوع مکان‌های اقامت است. اگر امکانات محل اقامتتان برای شما مهم باشد هتل‌های لوکس باکو شما را شگفت زده خواهد کرد. هتل‌هایی که منطبق با استانداردهای جهانی هستند. قیمت هتل در باکو بسته به نوع و تعداد ستاره چیزی بین 70 تا 750 منات است. همچنین برای گرفتن آپارتمان نیز مبلغی بین 50 تا 500 باید بپردازید که بستگی به محل و امکانات آن دارد؛ اما اگر طرفدار سفر ارزان قیمت هستید مثل بقیه‌ی شهرهای دنیا می‌توانید از هاستل ها استفاده کنید که قیمتی بین 7 تا 50 منات هزینه‌ی رزرو آن‌ها است.

یکی از مواردی که باکو را شهری مدرن کرده است حمل‌ونقل عمومی آن است، اگر بخواهید در باکو جابجا شوید و یا حتی از شهری به شهر دیگر بروید ارزان‌ترین و در دسترس‌ترین راه حمل‌ونقل عمومی است. هزینه تاکسی در باکو بالا است مخصوصاً وقتی‌که شما را به‌عنوان گردشگر بشناسند. بهترین راه برای گرفتن ماشین استفاده از اوبر است که هزینه‌ی مناسبی نسبت به تاکسی‌ها دارد؛ اما قبل از سوار شدن حتماً شماره‌ی ماشین را با شماره‌ی داخل نرم‌افزار چک کنید. در نظر داشته باشید که بعضی روزها ترافیک در باکو زیاد می‌شود و بهتر است از مترو و ناوگان شهری استفاده شود. برای استفاده از مترو یا اتوبوس می‌توانید باکی کارت تهیه کنید و با آن با مبلغ 2 منات 10 بار سوار اتوبوس و 10 بار سوار مترو شوید! و همین باعث شده باکو مجهز به حمل‌ونقل شهری مدرن و ارزان برای گردشگران باشد.

اگر تور تابستان باکو را رزرو کرده‌اید با آب و هوایی گرم و مرطوب سروکار خواهید داشت و اگر تور زمستان باکو را تهیه‌کرده‌اید حواستان به هوای سرد و مرطوب این شهر باشد و با خودتان لباس گرم ببرید. از دیگر ویژگی‌های باکو که برای گردشگران دارای اهمیت خواهد بود این است که باکو شهر بسیار تمیزی است و حواستان باشد زباله بر زمین نیندازید چون مردم شهر جور دیگری به شما نگاه خواهند کرد و دیگر اینکه آمار جرم و جنایت در این شهر بسیار پایین است. پس ترس دزدیده شدن اجناس خود را نداشته باشید.

اگر هنوز تور باکو را رزرو نکرده‌اید می‌توانید تور ارزان قیمت تور آذربایجان باکو امید پرواز را قسمت تور خارجی به‌صورت تلفنی و آنلاین رزرو کنید. تنها کافی‌ست تور دلخواه خود را انتخاب کنید و تا اطلاعات و قیمت تورهای باکو به شما اطلاع داده شود.

­

 

رزرو سایر تورهای خارجی      
       
تور آنتالیا از تهران تور ترکیه از تهران تور باتومی از تهران تور باکو ارزان از تهران
تور ارزان آنتالیا از تهران تور ارزان ترکیه از تهران تور گرجستان از تهران تور باکو قیمت از تهران
قیمت تور آنتالیا از تهران قیمت تور ترکیه از تهران تور ارزان گرجستان از تهران تور باکو لحظه آخری از تهران
تور آنتالیا لحظه آخری تور ترکیه لحظه آخری از تهران قیمت تور گرجستان از تهران تور ارمنستان از تهران
تور اندونزی از تهران  تور چین از تهران تور گرجستان لحظه آخری از تهران تور ارمنستان قیمت از تهران
تور بلغارستان از تهران تور روسیه از تهران تور مارماریس از تهران تور استانبول از تهران
تور بالی از تهران تور سنگاپور از تهران تور مالزی از تهران  تور استانبول ارزان از تهران
تور تایلند از تهران تور مسکو از تهران تور هند از تهران تور استانبول قیمت از تهران
تور پاتایا از تهران تور کوش آداسی از تهران تور قبرس شمالی از تهران تور استانبول لحظه آخری از تهران
تور پوکت از تهران تور تفلیس از تهران   تور باکو از تهران تور دبی از اهواز
تور بانکوک از تهران      

 

برچسب ها {{item.name}}