امتیاز {{starRate.StarValue}} از 5 از بین {{starRate.TotalVotes}} امتیازدهنده به جشنواره خرید استانبول
جشنواره خرید استانبول

خیلی‌ها ‎دارند بزرگترین چمدانشان را برای خرید وخوشگذرانی در "بزرگترین جشنواره خرید دنیا" می‌بندند. استانبول، ۱۰ تا ۲۵ تیر‌ماه میزبان عاشقان خرید است. جشنواره خرید استانبول یکی از مهمترین جشنواره های ترکیه محسوب می گردد که هر ساله در استانبول برگزار می گردد و علاوه بر مردم استانبول، علاقه مندان زیادی از سایر کشورها را نیز بسوی خود می کشاند. در جشنواره خرید استانبول علاوه بر اینکه محصولات مختلف با تخفیف های بسیار مناسب و ویژه ارائه می گردند، فعالیت های مختلف فرهنگی نظیر نمایش، کنسرت، راهپیمایی و همچنین بازی هایی برای کودکان و مسابقات گوناگون برگزار می گردد.

مراکز خرید و فروشگاه ها تخفیفات ویژه ای را برای خریداران در نظر می گیرند و فروشگاه ها تا ساعات اولیه شب و گاها بصورت ۲۴ ساعته باز می باشند و این امر سبب می گردد تا شهر استانبول در زمان برگزاری جشنواره خرید استانبول به شهری خاص تبدیل گردد.

امتیازهای شرکت در جشنواره خرید استانبول تنها به امکان خرید اجناس و برندهای معروف با تخفیف های بسیار ویژه محدود نمی شوند، بلکه می توان از فرصت شرکت در قرعه کشی های غافلگیرکننده با هدایای شگفت انگیز نیز بهره برد. همچنین می توان در طول برگزاری جشنواره خرید استانبول از کنسرت ها، مسابقات و نمایشگاه های اختصاصی مد و لباس لذت برد.

مراکز خرید استانبول

استانبول با دارا بودن حدود ۱۲۰ مرکز خرید، در مجموع نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی دارای بیشترین مراکز خرید می باشد. در مراکز خرید استانبول، علاقمندان به خرید می توانند هر آنچه را که بدنبال آن هستند پیدا کنند؛ از انواع و اقسام محصولات مختلف گرفته تا برندهای معروف دنیا که برای تمام گروه های سنی ارائه می گردد. در زیر لیستی از بهترین مراکز خرید استانبول ارائه می گردد.

 • مرکز خرید استانبول
 • ایستینی پارک
 • مرکز خرید زورلو
 • پالادیوم استانبول
 • مرکز خرید آک
 • مرکز خرید برج های ترامپ
 • فروم استانبول
 • مرکز خرید جواهیر
 • مرکز خرید آستوریا استانبول
 • مرکز خرید نشان تاشی
 • مرکز سفیر استانبول

چرا باید در جشنواره خرید استانبول ۲۰۱۷ شرکت کنید؟

در این جشنواره از تجارب مهیج بی شماری لذت خواهید برد که هم ذهن و هم قلب شما را تسخیر می کنند و ماجرای فراموش نشدنی را در طول اقامتتان در استانبول، یکی از خیره کننده ترین شهرهای جهان برای شما رقم می زنند. استانبول، ملغمه ای از جوهره شرقی و پویایی غربی، سرزمینی جذاب به شمار می آید که برای هر کس با هر سلیقه ای، چیزی مناسب برای ارائه دارد. این بار، استانبول با برگزاری جشنواره خرید، برای شما دروازه های خود را به روی دنیایی سرشار از خرید، تفریح، و شگفتی باز خواهد نمود.

از کنسرت ها، مسابقات و نمایشگاه های اختصاصی مد نه تنها در مراکز خرید بلکه در نقاط مرکزی اطراف شهر لذت ببرید. استانبول از شما در مراکز خرید مدرن با محصولات متنوع که هر آنچه را که بدنبال آن هستید زیر یک سقف با تخفیف های خوب قیمت ها، و برنامه های تفریحی غافلگیرکننده، استقبال می کند. و البته، این شهر زیبا از شما دعوت می کند تا از تجارب و ماجراهای جدید در هر گوشه این شهر که ارزش کشف کردن را دارند، لذت ببرید.

برچسب ها {{item.name}}