امتیاز {{starRate.StarValue}} از 5 از بین {{starRate.TotalVotes}} امتیازدهنده به راهنمای سفر به روسیه
راهنمای سفر به روسیه

روسیه، بزرگ ترین کشور دنیا با طبیعتی بکر، دریاچه بینظیر بایکال، معماری زیبای ساختمان ها، موزه ها و مکان های فرهنگی اش هم برای هنردوستان و هم برای طبیعت دوستان یکی از بهترین مقاصد گردشگری است.

همیشه دلایلی عالی برای سفر به روسیه وجود دارد حتی اگر علاقه چندانی به جادوی کلیساها و مناظر شگفت انگیز کوه های آن هم نداشته باشید باز هم نمی توانید از این کشور زیبا صرفنظر کنید.

معماری روسیه:
شکی نیست که روسیه چند بنا از زیباترین ساختمان های جهان را دارد. کلیسای جامع سنت باسیل مسکو نمونه هایی جادویی و حیرت آور از دوره رنسانس دارد. کلیسای جامع سنت دمتریوس با ظرافت در طراحی و ساخت خود شگفتی قرن دوازدهم و قصر زمستانه نمایشی از ثروت فراوان است.

مسكو:
مسکو پایتخت پهناورترین کشور دنیا ، سرزمین تزارها و کلیساهای رنگارنگ به همراه سنت پترزبورگ از مقاصد مهم گردشگران به شمار می آیند. شهر مسکو که در کنار جاذبه های مشهوری چون میدان سرخ و کاخ کرملین در کرانه رود مسکو واقع شده است دارای مراکز هنری، مراکز خرید، سالن های نمایش و رستورانهای متنوع و متعددی است که همگی گردشگران را تحت تاثیر قرار می دهند. این شهر که بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر قاره‌ی اروپا محسوب می‌شود، دیدنی‌های فراوان دارد. مسکو روی رودخانه‌ای به همین نام واقع شده است. شهری که به خوبی برای معماری‌های زیبا و منحصر به فرد تاریخی‌اش شناخته شده است. به راحتی می‌توان زیباترین کلیساهای جهان را اینجا پیدا کرد، کافی است نیم نگاهی به کلیسای زیبای سنت باسیل واقع در میدان سرخ بیاندازید تا به حقیقت گفته‌های ما پی ببرید.

سنت پترزبورگ:
سنت پترزبورگ را پایتخت شمالی روسیه می دانند. این شهر را پترکبیر در سال ۱۷۰۳ ساخته است که نسبت به شهرهای دیگر جهان شهر جوانی محسوب می شود. توریست های بسیاری برای دیدن جاذبه های سنت پترزبورگ به این شهر كه يكي از زيباترين شهرهاي جهان است،سفر می کنند

برچسب ها {{item.name}}