امتیاز {{starRate.StarValue}} از 5 از بین {{starRate.TotalVotes}} امتیازدهنده به با شعارهاي گردشگري برخي كشورها آشنا شويد
با شعارهاي گردشگري برخي كشورها آشنا شويد

یکی از موضوعات مهم در بخش صنعت گردشگری هر کشوری این است که بتواند شعار تبلیغاتی مناسب و کاملی را برای تبلیغ گردشگری خود انتخاب کند. بعضی اوقات این شعارها خیلی جالب هستند، در ادامه تعدادی از کشورهای قاره آسیا را معرفی مختصری کرده و شعارهای گردشگری آنها را با هم مرور کنیم:

روسیه
روسیه کشوری در منطقه اوراسیا است که از نظر مساحت، بزرگترین کشور دنیا محسوب می شود و بیشتر از یک هشتم منطقه ی  قابل سکونت دنیا را تشکیل داده است و با ۱۴۴ میلیون نفر جمعیت، نهمین کشور پر جمعیت دنیا محسوب می شود. بخش اروپایی این کشور بیشتر از بخش آسیایی آن قابل سکونت است بطوریکه حدود ۷۷ درصد جمعیت این کشور در بخش اروپایی آن مستقر شده اند.
شعار گردشگری روسیه: روسیه ی خودتان را آشکار کنید.
REVEAL YOUR OWN RUSSIA

چین
جمهوری خلق چین در شرق قاره ی  آسیا قرار گرفته است و با جمعیت ۱.۳۸۱ بیلیون نفر، پر جمعیت ترین کشور دنیا محسوب می شود. پایتخت این کشور بیجینگ نام دارد و چند سالی است به یک قطب اقتصادی بسیار قدرتمند در آسیا تبدیل شده است.
شعار گردشگری چین: چین هرگز مانند قبل نخواهد بود.
CHINA LIKE NEVER BEFORE

ژاپن
ژاپن، کشوری جزیره ای در شرق آسیا است که در اقیانوس آرام و در شرق دریای چین قرار گرفته است. کشور ژاپن از ۶۸۵۲ جزیره تشکیل شده است و جمعیت ۱۲۷ میلیونی آن، این کشور را به دهمین کشور بزرگ دنیا تبدیل کرده است. پایتخت این کشور، توکیو نام دارد و تقریبا ۹.۱ میلیون نفر از جمعیت این کشور، در توکیو زندگی می کند.
شعار گردشگری ژاپن: کشفیات بی پایان.

ENDLESS DISCOVERY

هند
هند کشوری شگفت انگیز در جنوب آسیا است که از نظر مساحت، هفتمین کشور بزرگ دنیا هم هست و با جمعیت ۱.۲ بیلیون نفری اش، بزرگترین کشور دنیا محسوب می شود. هند یکی از خارق العاده ترین کشورهای دنیا از لحاظ دیدنی های بیشمار و فرهنگ بسیار بی نظیری که دارد، است.
شعار گردشگری هند: هند غیر منتظره!
INCREDIBLE INDIA

ترکیه
شاید بهترین تعریفی که از ترکیه بتوان داشت، این است ترکیه کشوری بین قاره ای است که بخشی از آن در قاره آسیا و بخش دیگر در قاره اروپا قرار گرفته است. ترکیه یک کشور دموکراتیک و سکولار با جمهوری پارلمانی است که فرهنگ بسیار غنی ای دارد. پایتخت این کشور آنکارا است اما قطعا بزرگترین، شناخته شده ترین، پر جاذبه ترین و معروفترین شهر آن استانبول است.
شعار گردشگری ترکیه: مهمان ما باشید.
BE OUR GUEST

ارمنستان
ارمنستان (جمهوری ارمنستان) کشوری در جنوب قفقاز و در منطقه ی اوراسیا است که در غرب آسیا قرار گرفته است.
شعار گردشگری ارمنستان: از ارمنستان دیدن کنید، جای زیباییست.
VISIT ARMENIA, IT IS BEAUTIFUL

صربستان
صربستان، یک کشور محاط در خشکی و در مرکز جنوب خاوری اروپا است که بخش جنوبی جلگهٔ پانونی و جنوب شبه‌جزیره بالکان را در برگرفته‌است. جایی که پیوندگر میان مرکز، جنوب و خاور اروپاست.
 شعار گردشگری صربستان: زندگی در ریتم تپش قلب!
Life in the Rhythm of the Heartbeat

برچسب ها {{item.name}}